Z ostatniej chwili od Bradżanath Prabhu Drukuj Email

Drodzy wielbiciele i przyjaciele,

Prosimy przyjmijcie nasze pranama dandawaty oraz serdeczne błogosławieństwa od Śrila Gurudewa. Wszelka chwała dla Śri Śri Guru i dla Śri Gauranga, wszelka chwała dla Śri Śri Radha Winode Biharidżi.

Właśnie dotarliśmy do Śri Keśawadżi Gaudija Math w Śri Nawadwip Dham. Wyjechaliśmy ze Śri Jagannath Puri szesnaście godzin temu pięcioma samochodami, które podążały za samochodem Śrila Gurudewy. W pierwszej kolejności udaliśmy się na parikramę do Swarga Dwar, następnie do Śri Tota Gopinath, po którym odwiedziliśmy Gambhirę, potem Bhadźan Kutir Śrila Haridasa Thakura docierając na końcu do Śri Dźagannath Mandir. Załadowani girlandami Mahaprasada wyruszyliśmy w naszą długą podróż. Dzięki bezprzyczynowej łasce Śrila Gurudewa wszyscy bezpiecznie dojechaliśmy do celu.

Uświadomiliśmy sobie jak Pan Kryszna doskonale wszystko zaaranżował, przywołując Śrila Gurudewę z powrotem do Swoich wiecznych rozrywek na Goloce, dokładnie w to samo tithi, w którym Śri Śrimad Bhaktiwedanta Waman Goswami Maharadża pojawił się na tym świecie. Dzięki temu, każdego roku tego dnia, światowe Towarzystwo Waisznawów, będzie dyskutowało i słuchało na temat zdumiewających chwał naszego ukochanego Gurudewa, Śrila Bhaktiwedanty Narajana Goswamiego Maharadży, jak również w tym samym czasie Waisznawowie będą dyskutowali i słuchali na temat równie zdumiewających glorii Śrila Bhaktiwedanty Wamana Goswamiego Maharadży.

Czynimy przygotowania aby transcendentalne ciało Śrila Gurudewa mogło wyruszyć z procesją nagara sankirtanu po Śri Nawadwipie o 8:00 rano, 30 grudnia 2010 r., po czym zostanie złożone w Samadhi.

Wkrótce będzie więcej informacji.

Waisznawadasanudasa oraz aspirujący do służby dla Śri Guru i Waisznawów
Swami B.V. Madhava & Bradżanath das