Zaproszenie do Berlina na Dźagannatha-Festival 2012 Drukuj Email

Drodzy Wisznuici i Wisznuitki (Vaiṣṇava),

Niemiecka Sanga pod kierunkiem Śripad Bhaktivedanty Vana Maharaja w tym roku z udziałem Śripad Bhaktivedanty Madhava Maharaja chciałbym oficjalnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Dźagannath Festival Berlin 2012.

Wszystko co niezbędne do uczestnictwa jest przygotowane i zaplanowane na 5 dni Festiwalu Hari-Katha. Festiwal odbędzie się na przedmieściach Berlina Tempelhof w Sri Sri Radha Govinda Mandir.

Festiwal rozpoczyna się w piątek i trwa do wtorku, a kulminacyjnym dniem festiwalu jest Dźagannatha Shobha Jatra, która przejedzie przez całe miasto Berlin, w tym 5-io minuta transmisja na żywo w telewizji adresowana do ponad 1 mln widzów.

Każdego roku miasto Berlin gospodarzy Karneval der Kulturen "Karnawał Kultur. Jest 100 ulicznych parad, które zamykają całe centrum miasta. Dookoła ulic stoją tłumy gapiów w sznureczkach by oglądać paradę.

Od wielu lat ciągniemy wóz Pana Dźagannatha podczas "Shobha Yatra" na paradzie. W 2003 roku nasz ukochany Śrila Gurudewa sam wziął udział w tym wspaniałym wydarzeniu.

Jest to wspaniała okazja do głoszenia chwał i misji Mahaprabhu, do śpiewania bhajanów i harinama, do tańca i do spotkania naszych braci i sióstr duchowych.

Dołącz do nas, podziel się swoim głosem, energią i entuzjazmem. Jeśli przyjedziecie będziemy zaszczyceni waszym toważystwem i udziałem w tym wydażeniu.

Posiadamy miejsce, jest wydarzenie i pojawią się sadhu. Jedynym szczegułem jest wasza obecność. Więc prosimy przybądźcie i dołączcie do nas! Zostańcie ożywieni przez miłość i uczucia obecnych sadhu, weźcie udział w spotkaniu, podzielcie się tym ze znajomymi z całej Europy i przywieźcie tego ducha z naszej transcendentalnej rodziny na ulice i do serc wszystkich tam obecnych.

Data: od 25 do 29 maja 2012
Miejsce: Neue Strasse 21, Berlin-Tempelhof
Główni mówcy: Śripad Bhaktivedanta Van Maharaja i Śripad Bhaktivedanta Madhava Maharaja
Szanowni goście: Śripad Bhaktivedanta Srauti Maharadża, Brajanath Prabhu, Purandar Acharya Prabhu,

Opłata Festiwalowa - Sugerowany minimalny wkład: 50 € od osoby.

Zakwaterowanie: Być może znasz jakieś przyjaciół lub wielbicieli w Berlinie lub Szczecinie, u których możesz się zatrzymać? W przeciwnym wypadku pomożemy Ci coś znaleźć i zarezerwować nocleg. Mamy kontakty w kilku schroniskach młodzieżowych, pensjonatach i apartamentach rodzinnych w pobliżu miejsca, a ceny od 20 € za noc. Proszę o kontakt.

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Telefon: +49 +1.577 68 108 57

Więcej szczegółów na www.jagannathfestival.de
Strona Facebook https://www.facebook.com/berlinrathayatra